3 تير 1400
1 2
  • آیا می دانید: عدم رعایت تعرفه خدمات مهندسی(کاهش یا افزایش) موجب محکومیت انتظامی می شود.

  • ناظر ساختمان باید جهت بازدید از محل حادثه و انجام امور کارشناسی همکاری لازم را با (شرکت بیمه ) بعمل آورد.

  • قبول هرگونه مسئولیت و سازش در مورد خسارتهای مالی و بدنی از طرف ناظر بدون موافقت کتبی(شرکت بیمه) فاقد اعتبار است.

  • ناظر ساختمان موظف است وقوع هرگونه حادثه را حداکثر ظرف مدت 5 روز کاری از تاریخ اطلاع خود از وقوع آن به اطلاع (شرکت بیمه) برساند.

  • آیا میدانید،قلاب دستگاهها و وسایل بالابر ساختمان باید مجهز به شیطانک(ضامن ایمنی)باشد تا مانع جداشدن اتفاقی بار از آن گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • اطراف باز راه پله های موقت باید بلافاصله بعداز برپایی و نصب ، با حفاظ مناسب محافظت شود. مبحث ۱۲ مقررات ملی ساختمان (بند ۱۲-۷-۴-۲ و ۱۲-۵-۲)-واحد حقوقی سازمان
  • براساس بند10آيين نامه انظباطی سازمان،هرگونه جابجايی محل سکونت اعضای محترم ازاستان،می بايست اعلام ودرسيستم سازمان ثبت گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • عدم رعايت درز انقطاع بر اساس نقشه های مصوب،علاوه بر محکوميت های انتظامی،منجر به محکوميت های قضايی نيز می گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • آیا می دانید که غالب آرا محکومیت های شورای انتظامی ناشی از عدم ثبت به موقع گزارش تخلفات در مراجع صدور پروانه و سازمان می باشد.(واحد حقوقی سازمان)
  • آیا می دانیدکه یکی از بارزترین تخلفات انتظامی اعضا ناشی از پذیرش تعهد اجرای ساختمان توسط ناظرهمان ساختمان می باشد.(واحد حقوقی سازمان)
آرشیو اخبار

باید ها و نباید های حرفه ای
بازتاب های خبری سازمان
خلاصه آمار سایت

افراد آنلاین:Label

بازدید امروز:500

بازدید کل:64275706

بازدید ماهانه:2975

مجله دانش نما مکاتبات الکترونیکی (گیشه) سامانه غیر حضوری اعضا تمدیدید عضویت غیرحضوری

تبریک مهندس عسکری به عضو سازمان برای کسب عنوان شهردار برتر استان اصفهان در سال 98
مهندس عسکری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان به اتفاق جمعی از اعضای سازمان با حضور در دفتر میثم محمدی شهردار زرین شهر و عضو سازمان نظام مهندسی استان ، انتخاب وی به عنوان شهردار برتر استان اصفهان را تبریک گفت.
 رییس سازمان نظام مهندسی استان ضمن اعلام آمادگی سازمان جهت تعامل بیشتر با شهرداری زرین شهر در زمینه الکترونیکی نمودن فرایندهای سازمانی فی مابین دو مجموعه از جمله مکاتبات بین سازمانی ، گزارشات خلافی و ... با اشاره به اهمیت هماهنگی و تعامل میان شهرداری ها با سازمان نظام مهندسی در دستیابی به چشم اندازی مطلوب در توسعه پایدار شهرها افزود : همکاری و تعامل شهرداری زرین شهر با سازمان نظام مهندسی همواره منجر به ارتقاء سطح کیفیت و ایمن سازی ساخت و سازها و اطمینان خاطر بیشتر شهروندان شده است.
 در ادامه مهندس میثم محمدی به ارائه راهکارهای مناسب و نظارت بیشتر و دقیق تر مجموعه شهرداری و نظام مهندسی ساختمان بر روند اجرای ضوابط ساخت و سازها پرداخت و افزود: در سایه همدلی و تعامل دومجموعه، ساخت و سازهای ضابطه مند و بر پایه اصول ایرانی اسلامی در سطح شهر مورد توجه مجموعه مدیریت شهری زرین شهر قراگرفته است. 
 شهردار زرین شهر سال ۹۹را سالی طلایی برای توسعه خدمات غیرحضوری و ارائه سرویس های شهروندی در شهرداری زرین شهردانست و افزود: با توجه به پیشرفت تکنولوژی و حرکت شهـرهـا به سمت شهر هوشمند، شهرداری زرین‌شهر با تامین زیرساخت‌های موردنیاز به سمت بهره‌مندی از راهکارهای مبتنی بر تکنولوژی گام برداشته و آمادگی آن را دارد تا با  ایجاد ارتباطات الکترونیکی هوشمند در مسیر تسریع در ارائه خدمات بهینه به شهروندان در زمینه های مختلف از جمله شهرسازی و مهندسی ساختمان گام بردارد.
 در پایان این جلسه رییس سازمان با اهدای لوح یادبود، انتخاب شهردار زرین شهر به عنوان شهردار برتر استان اصفهان در ارزیابی عملکرد سال 1398 را به وی و مجموعه مدیریت شهری زرین شهر تبریک گفت.
 
 
ارسال نظرات

نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :